نصب حسابرس آوید

این نرم افزار تحت مرورگر کار میکند، پیشنهاد می کنیم حتماً از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید. می توانید آخرین نسخه مرورگر فایرفاکس را از اینجا دریافت نمائید.

پس از دانلود برنامه حسابرس آوید، بر روی آیکون برنامه دو مرتبه کلیک نمایید.

ویزارد نصب نرم افزار باز می شود، بر روی ادامه (Next) کلیک کنید.

در این مرحله لازم است که با لیسانس نرم افزار موافق باشید و آنرا تایید نمایید، سپس بر روی ا دامه (Next) کلیک کنید.

 

بر روی ادامه کلیک کنید. (سه مرحله)

بر روی دکمه نصب (install) کلیک کنید.

 

در این مرحله لازم است که پارامترهای نصب سرور و پایگاه داده را در صورت نیاز تغییر دهید. بهتر است از مقادیر پیش فرض استفاده نمایید. توجه نمایید که رمز پایگاه داده را در جایی ثبت نمائید، در مراحل بعدی نصب نرم افزار از آن استفاده خواهد شد.

رمز پایگاه داده را در جایی ثبت نمائید.

پس از تایید این پنجره، نصاب نرم افزار به شناسایی مرورگر مورد استفاده می پردازد. در صورتیکه فایر فاکس نصب باشد آنرا به صورت خودکار شناخته و در غیر اینصورت لازم است که به صورت دستی آدرس مرورگر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در این مرحله پنجره ای باز شده و اطلاعاتی در مورد مراحل نصب می دهد. بر روی بله (Yes) کلیک کنید. بنا به سرعت سیستم شما لحظاتی لازم است منتظر مانده تا فرآیند نصب انجام شود.

 

 

بر روی اتمام (Finish) کلیک کنید.

مرحله دوم

بر روی لینک حسابرس آوید کلیک کنید (مطابق شکل) بعد از کلیک مرورگر باز شده و مرحله دوم نصب آغاز میشود.

در صورتیکه با بازشدن مرورگر نرم افزار شروع به کار نکرد، از منوی (Tools) بر روی گزینه (Start Server) کلیک کنید، مجدداً بر روی لینک حسابرس آوید کلیک کنید.

در این قسمت زبان نرم افزار را به فارسی تغییر دهید. سپس بر روی دکمه ادامه کلیک کنید.

 

رمز عبور پایگاه داده همان مقداری است که در قبل تاکید بر نوشتن و یادداشت آن شده بود. نام پایگاه داده نیز یک مقدار دلخواه است. مقادیر را وارد کرده و سپس بر روی دکمه ادامه کلیک کنید.

در قسمت عنوان شرکت، نام شرکت/ سازمان خود را وارد کنید. نام کاربری و رمز عبوری برای خود انتخاب کنید و در فیلدهای مربوطه وارد نمائید. به منظور پرهیز از مشکل لازم است در دو قسمت رمز ورود را وارد کنید تا همه چیز کنترل شده پیش برود.

نکته: توجه کنید که کاربری که در مرحله اول و در این قسمت ایجاد میشود، کنترل تمامی قسمتهای نرم افزار را داشته و باقی کاربران نرم افزار زیر مجموعه وی می باشند.

توجه: نام کاربری و رمز عبور را به خاطر بسپارید.

نکته: در قسمت انتخاب کدینگ حسابداری در حال حاضر کاربران با انتخابی مواجه نیستند. در نسخه های آتی کدینگهای بیشتری متناسب با نوع شرکت ارائه خواهد شد. شما نیز میتوانید در این امر کمک کنید. کدینگ خود را برای ما بفرستید تا با نام خودتان برای سایر کاربران ارائه شود.

زبان پیش فرض سیستم را فارسی انتخاب کنید.

بر روی قسمت مورد نظر کلیک کنید. /پایان نصب نرم افزار